" هر چه هستی، باش "

با توام


ای لنگر تسکین!


ای تکان‌های دل!


ای آرامش ساحل!


با توام


ای نور!


ای منشور!


ای تمام طیف‌های آفتابی!


ای کبود ِ ارغوانی!


ای بنفشابی!


با توام ای شور، ای دلشوره‌ی شیرین!


با توام


ای شادی غمگین‌!


با توام


ای غم!


غم مبهم!


ای نمی‌دانم!


هر چه هستی باش!

اما کاش...


نه، جز اینم آرزویی نیست:


هر چه هستی باش!


اما باش!

 

-مرحوم قیصرامین پور-

/ 42 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میترا

زیبا بوووووووووووود[گل] آپییییییییییییدم

کامران

سلام عالی بود هر چه هستی باش بدون کاش بدون اما و بدون ....

بیدارباش

درود بر شما نویسنده محترم هرچند که این شعر را قبلاً هم خوانده بودم اما اما اینجا نیز در خواندنش حس خوبی القاء نمود که از این بابت خرسندم ..... یاد استاد عزیز امین پور نیز گرامی ........ روحشان شاد. شاد و فریبا باشید.

محمد

سلام عزیزم آپم .بهم سر بزن [گل]

نوشا

گرفتار شدم با درس خوندن دلم می خواد سرمو بکوبم به دیوار

ارام

مرسی که سر میزنی.مشغولم.دعا کن ارشد!!![ناراحت]

بیدارباش

کجای این شب تیره بیاویزم قبای ژنده خود را که خاموشی باهزار زبان در سخن است راستی هیچ سر بر میکنند از خواب مهربان همسایگانم از پی امداد باید امشب بروم ، باید امشب چمدانی که به اندازه پیراهن تنهایی من جا دارد با خود ببرم............... (با آمدن به این خانه بناگه بر زبانم جاری شد) روز و روزگارتان خوش.

جشنواره شعر دانشجویان و طلاب

سلام معاونت فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري برگزار مي کند نخستين جشنواره ملي شعر دانشجويان و طلاب با توجه به اينکه هيچ محدوديتي در قالب ، موضوع و تعداد اثر وجود ندارد،دبيرخانه جشنواره پذيرايي آثار شاعران گرامي در موضوع و قالب هاي مختلف خواهد بود. آثار پس از دريافت تفکيک شده و در بخش هاي مجزا داوري خواهد شد. مهلت ارسال آثار : 5 اسفند ماه 1389 به 20 اثر برگزيده کمک هزينه عمره مفرده اهدا خواهد شد. علاقه مندان مي توانند آثار خود را از طريق آدرس پستي، پست الکترونيکي ، کامنت خصوصي در وبلاگ و يا از طريق نمابر به دبيرخانه جشنواره ارسال نمايند. نشاني دبيرخانه:قم.خيابان شهيد فاطمي(دورشهر)نبش کوچه 28 مجتمع بعثت واحد 14. کدپستي 66359- 37156 دبيرخانه جشنواره ملي شعر دانشجويان و طلاب poemfestival@yahoo.com / shear@ iusfestivals.com : پست هاي الکترونيکي نمابر: 7839398-0251 براي کسب اطلاعات بيشتر به آدرس http://poemfestival.blogfa.com مراجعه فرمائيد.