" تقدیم به همه اونهایی که این روزهادلتنگند!"

ماه من غصه چرا؟

تو مراداری و من هرشب و روز،آرزویم همه خوشبختی توست

دل به غم دادن و از یأس سخن گفتن،کارآنهایی نیست که خدارادارند

ماه من،غم و اندوه اگرهم روزی مثل باران بارید

یادل شیشه ای ات ازلب پنجره عشق زمین خورد و شکست

بانگاهت به خدا،چترشادی وا کن و بگو بادل خود،که خدا هست هنوز.

/ 21 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گل گیسو

سلام.من خودم خيلي وقته نرگس رو نديدم.فكر كنم شوهر كرده.[هورا] متن قشنگي بود.هرچند كه جديدا همه چيز دست به دست هم داده تا فراموش كنم كه خدا هست هنوز.

مریم

در اوج غصه ها..در اوج ناامیدی همین جمله آرومم می کنه.....که خدا هست هنوز عالی بود عزیزم[گل][گل]

شبنم

سلام ممنون از لطفت صبا جان همه امیدم به خداست چون فقط و فقط اونه که میتونه حلش کنه برام دعا کن بدجور گیر کردم..... شاد باشی[گل]

زهره

سلام صبا جونم خوبی؟ خیلی قشنگ بود مرسی صبا جونم امیدوارم هیچ وقت دلتنگ نشی آره الانم دانشگاهم فردا هم دارم پس فردا هم پس اون فردا هم یعنی تا 5شنبه دختر خوبی شدم این هفته [نیشخند]

بیدارباش

چقدر ساده و دلنشین بزرگ منشی پروردگار را به تصویر کشیدید ..و چه پر احساس و چقدر این احساس مقدس است .....تبریک به شما با خواندن پست شما بناگه یاد سخنی گهر بار از معلم شهید افتادم که """" اگر تنهاترین تنها شوم .......باز هم خدا هست"""""""

بیدارباش

با درود فراوان بر شما خیر منظورم همان دکتر شریعتی بود که به ایشان در ابتدا معلم اخلاق و یا معلم شهید میگفتند وبه مطهری لقب استاد ، اما بعد از شهادت مطهری ، طلبه ها و طرفداران خط فکری ایشان این لقب را به مطهری دادند و در رسانه ها و مطبوعات و کتابها چنان عنوان شد مطهری معلم اخلاق یا معلم شهید ، ....هرکجا از من کامنت دیدید که در آن از معلم شهید یاد میشود منظور جناب دکتر است....ممنون از شما که باعث تبیین کردن این نکته شدید ...چرا که شاید برخی از مخاطبان شما نیز اینچنین تصور کنند.

نسل سوخته

سلام صبای عزیز با یه شعر جدید به روزم و منتظر حضور سبزت